Album Grunwaldzki - www.album-grunwaldzki.iq.pl

Album Grunwaldzki


O autorze


Nazywam się Dariusz Potoczek, jestem autorem tej strony. Urodziłem się 13 stycznia 1986r w Rudzie Śląskiej. Mieszkam tam do dziś, w dzielnicy Kochłowice. Do niedawna byłem uczniem Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3 w tej samej dzielnicy. Jest to jedna z piękniejszych i nowocześniejszych szkół w maszym mieście. Do użytku została oddana 1 września a poświęcona 15 września 1999 roku.
Właśnie wtedy, 19 grudnia 1999 roku powstała ta strona, gdy chodziłem jeszcze do pierwszej klasy gimnazjum. Od tej pory rok w rok coraz więcej jest tutaj zdjęć i informacji.

Aktualnie studiuję, ale mam nadzieję, że strona będzie się coraz bardziej rozrastać, na pewno będą tu umieszczanie opisy corocznych bitew grunwaldzkich jak również różne ciekawostki.

Dawniej należałem do V Rudzkiej Grunwaldzkiej Drużyny Harcerskiej. Była to jedna z lepiej zorganizowanych drużyn w naszym mieście. Właśnie dlatego, że byłem kilka razy na Zlocie Harcerskim na Grunwaldzie oraz dlatego, że interesuję się historią stworzyłem tą stronę wiedząc, że będzie częstym zainteresowaniem oraz że będzie przez to często odwiedzana. Niestety aktualnie już nie należę do harcerstwa a sama drużyna po kilku latach swojej świetności niestety się rozpadła.

Wszystkie uwagi, krytyki i pochwały kieruj na adres:

info@album-grunwaldzki.iq.plAlbum Grunwaldzki

Licznik odwiedzin od
19 grudnia 1999

STAT4U
Statystyki stronyUstaw tą stronę jako startową!

IQ PL - Sponsor serwisu
IQ PL
Sponsor serwisu

- N A G R O D A -- W Y S Z U K A J -
w serwisie

powered by
Google
- A N K I E T A -
Jak zamierzasz uczcić w 2010r. 600-lecie Bitwy pod Grunwaldem?
Przyjechać na bitwę 2010
Popatrzeć w telewizji na retransmisję
Nie intere-
sować się bitwą w 2010


- W E B R I N G -

Polskie Strony Historyczne

- B A N E R K I -

Historia
Toplista

Polskie forum historyczne
Polskie forum
historyczne

Copyright (c) 2000-2011 Dariusz Potoczek.